e-mail

   Jautā mums
   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.">

 

Bezmaksas konsultācijas:

+371 29237353;
+371 26130996

Darba laikā 900-1700

EPI galvojumi

Par mums

       SIA “M&B” dibināts 1992.gadā kā individuālais uzņēmums ar mērķi uzsākt muitas kravu deklarēšanu Ainažu muitas kontroles punktā. Tika saņemta LR Finansu ministrijas Muitas departamenta apliecība, kas piešķīra tiesības deklarēt preces uz līguma pamata, saskaņā ar tobrīd spēkā esošo Muitas kodeksu.

     1993.gadā uzsākts darbs Ainažu robežkontroles punktā, kur tika veikta importa un tranzītu kravu deklarēšana, kā arī izveidota struktūrvienība Cēsīs.

     1998.gadā uzņēmums “M&B” ieguva Muitas brokera darbības atļauju MB-0021. Uzņēmuma darbinieki tika apmācīti Starptautisko ekonomisko sakaru un muitas institūtā un ieguva muitošanas speciālista kvalifikāciju, saņemot tiesības sniegt pilna spektra muitas brokera pakalpojumus. SIA "M&B" ir Latvijas Loģistikas asociācijas biedrs.

     2002.gadā individuālais uzņēmums tika reorganizēts par SIA “M&B” , kā arī izveidotas jaunas struktūrvienības Meitenes robežkontroles punktā, Rīgā, Salacgrīvā, Aizkrauklē un no 2003.gada arī Liepājā.

     2004.gadā, pēc Latvijas iestāšanās Eiropas Savienībā, SIA "M&B" paplašināja pakalpojuma klāstu - klientiem tika piedāvāta INTRASTAT atskaišu sagatavošana un grāmatvedības pakalpojumi.

     Šobrīd SIA "M&B" darbojas un sniedz muitas brokera pakalpojumus uz ES ārējās robežas Patarnieku MKP (robeža ar Baltkrieviju), Silenes MKP, Daugavpils dzelzceļa MKP, Jelgavas un Liepājas MKP, kā arī Rīgas muitas punktos.